OPINIE O NAS

O GABINECIE

Gabinet „Egomed” to wyjątkowe miejsce, gdzie przeprowadzane są najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej,

kosmetologii i podologii.

      Serdecznie zapraszamy do gabinetu Egomed mieszczącego się w nowoczesnym biurowcu położonym w Świętochłowicach w dzielnicy Zgoda, 5 minut drogi od Drogowej Trasy Średnicowej. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się bezpłatny strzeżony parking do dyspozycji klientów. Komfortowo urządzony klimatyzowany gabinet i poczekalnia znajdują się na II piętrze.     

       Każdy pacjent jest u nas traktowany indywidualnie. Leczenie dostosowujemy w taki sposób, aby skutecznie i bezpiecznie powstrzymać i usunąć skutki upływającego czasu oraz poprawić drobne niedoskonałości urody. W trosce o pełny komfort i najwyższą jakość usług dbamy o to, by pacjent podczas zabiegów czuł się zrelaksowany i odprężony. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

     W naszym gabinecie oferujemy szeroki zakres zabiegów, co sprawia, że możemy dopasować nasze działania do wszystkich potrzeb pacjentów. Przeprowadzamy zabiegi zarówno na twarz jak i ciało, z których największą popularnością cieszą się zabiegi usuwania zmarszczek (BOTOX), wypełniania kwasem hialuronowym, mezoterapii, peelingi chemiczne, zabiegi osocza bogatopłytkowego, a także zabiegi usuwania cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wszystkie używane przez nas preparaty mają gwarancję najwyższej jakości oraz posiadają certyfikaty Medical Device klasy IIB/III. Świadczymy ponadto pełen zakres usług kosmetycznych takich jak mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, liposukcja ultradźwiękowa, wizaż, stylizacja paznokci, pielęgnacja brwi i rzęs, zabiegi podologiczne oraz wiele innych. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych usług są naszymi priorytemi.


Lekarz medycyny estetycznej

Izabela Rozmiłowska

O MNIE

 Lek. med. Izabela Rozmiłowska

      Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2010 roku pracuję w Klinice i Katedrze Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne oraz prowadzę działalność naukową.


     W trakcie swojej pracy zawodowej ukończyłam m in. studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna dla lekarzy” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Odbyte przeze mnie szkolenia i kursy pozwoliły mi na nabycie odpowiednich umiejętności do wykonywania zabiegów z zakresu iniekcji wypełniaczy, mezoterapii, peelingów, lipolizy iniekcyjnej, usuwania zmarszczek oraz wielu innych. 


      Jestem członkiem "Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging". Stale uczestniczę w wielu szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

MAGISTER KOSMETOLOGII, PODOLOG

   Ukończyłam wyższe studia II stopnia na kierunku kosmetologia o specjalizacji podologia. Swoje umiejętnoścci doskonaliłam na odbytych przeze mnie stażach w renomowanych instytutach urody w Krakowie. W trakcie swojej edukacji ukończyłam liczne kursy m.in. z technik wizażu, przedłużania rzęs, zdobienia paznokci. Obcenie jestem również konsultatką firm kosmetycznych.


   Moje dotychczasowe szkolenia i kursy pozwoliły mi na nabycie odpowiednich umiejętności do wykonywania pełnego pakietu zabiegów z zakresu kosmetologii takich jak mikrodermaabrazja, mezoterapia, liposukcja ultradźwiękowa, peeling kawitacyjny, wizaż, stylizacja paznokci, zabiegi podologiczne ze szczególnym uwlędnieniem osób chorujących na cukrzycę oraz z problemami w zakresie płytki paznokci, a także wiele innych. Stale uczestniczę w wielu szkoleniach oraz biorę czynny udział w konferencjach podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.